backgroundImage

TP-LINK RE330

Skladem
990 Kč
ks
katalogové číslo: RE330
EAN: 4897098683033
záruka:36 měsíců
výrobce:TP-LINK
cena bez DPH:818,18 Kč
cena vč. DPH:990 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

AC1200 Wi-Fi Mesh Extender

  • Pokryjte celou domácnost Wi-Fi sítí a zbavte se míst se špatným signálem.
  • Dvoupásmová Wi-Fi síť 2,4 GHz (300 Mbit/s) a 5 GHz (867 Mbit/s) zajišťuje více stability při používání bezdrátových zařízení.†
  • Připojte se k routeru TP-Link OneMesh™ a vytvořte síť Mesh pro bezproblémové pokrytí celé domácnosti.‡
  • Adaptivní výběr cesty připojení – automatický výběr nejrychlejší cesty připojení k routeru pro dosažení nejvyšší rychlosti.
  • Vysokorychlostní režim – dosáhněte nejvyšší rychlosti s použitím jednoho pásma Wi-Fi sítě jako páteřního, což oceníte při streamování HD videí a hraní on-line her.
  • Režim AP – vytvořte nový přístupový bod Wi-Fi pro vylepšení své kabelové sítě pomocí bezdrátové sítě.
  • Chytrý indikátor signálu, jenž ukazuje sílu signálu, pomáhá najít nejlepší umístění pro optimální pokrytí bezdrátovou sítí.
  • Stiskněte tlačítko WPS a snadno se připojte k routeru. Připojení můžete jednotně spravovat pomocí aplikace Tether nebo webového rozhraní.
  • Funguje s jakýmkoli Wi-Fi routerem nebo bezdrátovým přístupovým bodem.

Posilte Wi-Fi signál všude tam, kde ho potřebujete

Jeden router poskytuje omezené pokrytí Wi-Fi, při kterém vždy vznikají mrtvé zóny Wi-Fi. Jednotka RE330 vás bezdrátově připojí k existujícímu routeru a rozšíří jeho Wi-Fi signál na všechna místa, kam původní router nedosáhne. Dopřejte si stabilní a vysokorychlostní připojení k síti AC1200 v každém koutu domácnosti.

 

Rychlejší dvoupásmová Wi-Fi síť s rychlostí až 1 200 Mbit/s

Jednotka RE330 využívá dvě pásma (2,4 GHz a 5 GHz) pro přenos Wi-Fi signálu a zdvojnásobuje tak výkon každého pásma. Můžete tak v jednu chvíli připojit více zařízení díky dvoupásmové kapacitě sítě (2,4 GHz / 300 Mbit/s plus 5 GHz / 867 Mbit/s). Pásmo 2,4 GHz je vhodné pro vyřizování e-mailů a procházení webových stránek, zatímco pásmo 5 GHz pro hraní on-line her a streamování HD videí.

 

TP-Link OneMesh™

Technologie OneMesh™ představuje jednoduchý způsob, jak vytvořit síť Mesh s jedním názvem Wi-Fi sítě pro bezproblémové pokrytí celé domácnosti. Jednoduše připojte opakovač signálu OneMesh™ k routeru OneMesh™. Již žádné hledání míst se stabilním připojením.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím